דילוג לתוכן המרכזי

שאלות ותשובות

 

 

שאלות נפוצות

מידע נוסף ופרטים על הצטרפות: https://israelfilmacademy.co.il/?section=593
לאחר הגשת הבקשה ומילוי טופס הרשמה, הפרטים מועברים לועדת הקבלה של האקדמיה לדיון. תשובה תתקבל עד חודשיים משליחת הבקשה.  
כל הפרסים מוענקים דרך תהליך הצבעה של חברי האקדמיה. האקדמיה כוללת מקצוענים שעובדים בתחומים שונים של התעשייה הטלוויזיונית, כולל שחקנים, יוצרים, מפיקים ובמאים. המועמדים נבחרים על ידי חברי האקדמיה.
רק זוכים וזוכות יכולים להזמין פסלים, תעודות הוקרה או קלף באנגלית עם המועמדויות- יש להיכנס לאיזור אישי, לשונית "חנות והטבות". 
אפשר לקבל מידע מלא במייל:  astar@israelfilmacademy.co.il 
הטקסים מיועדים לצוות הסרטים/הסדרות המועמדות לחמישיות ואינו פתוח לקהל הרחב. 
רשימת הזוכים בפרסי אופיר ובפרסי הטלוויזיה זמינה באתר הרשמי של האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה ובארכיון האקדמיה.
טקס פרסי אופיר התקיים לראשונה בשנת 1990. טקס פרסי הטלוויזיה התקיים לראשונה בשנת 2003.
קול קורא פתוח וזמין לכל הסרטים המופקים בארץ ולכלל היוצרים והיוצרות הישראלים. רק מועמדים בעלי אזרחות ישראלית יכולים להשתתף בתחרות ולזכות. ועדת תחרויות בוחנת את כל הנרשמים, בודקת שהסרטים עומדים בתנאי התקנון ומפקחת על צוות האקדמיה. בפתיחת התחרות ישלח לכל חברי וחברות האקדמיה קטלוג עם המידע המלא, לינקים לצפייה ולוח הקרנות מעודכן. בתחרות יש שני סבבי הצבעה המפוקחים ע"י רו"ח, עו"ד ועדת ביקורת. טקס ומשדר פרסי אופיר מסכם את התחרות.
האקדמיה מונה למעלה מ-1,000 חברות וחברים. החברות באקדמיה פתוחה לכל איש.ת מקצוע בעל ניסיון בתחום. תנאי הסף המקצועיים מוצגים באתר האקדמיה. ההצבעה מבוקרת ע"י ועדת ביקורת, צוות עו"ד, רו"ח וצוות מתכנתים. 
בתחרות פרסי אופיר יש שני סבבים של הקרנות אקדמיה רשמיות בסינמטק תל אביב הפתוחות לחברי וחברות האקדמיה בלבד. אפשר למצוא את הלוח המלא באיזור האישי תחת "תחרויות אקדמיה"
אפשר למצוא את הקוד האישי וכן הוראות כיצד להזמין כרטיסים לסינמטק באיזור האישי תחת "תחרויות אקדמיה"
לקטלוג המלא ופרטים אפשר לפנות במייל: astar@israelfilmacademy.co.il 
קידום יצירת ועשיית הקולנוע והטלוויזיה בישראל והגברת המודעות הציבורית ליצירת הקולנוע והטלוויזיה הישראלים בארץ ובעולם. ליזום השתתפות וביצוע פעולות שונות התורמות לקידום עשיית הקולנוע והטלוויזיה בישראל ובעולם.
{! !}