דילוג לתוכן המרכזי

פעילות האקדמיה

            

 

במרכז פעילות האקדמיה בתחום הקולנוע:

תחרות וטקס פרסי אופיר לקידום הקולנוע הישראלי בארץ ובחו"ל המתקיימת זאת השנה ה-34.

 "סרט נע" – פרויקט בשיתוף מפעל הפיס להנגשתם והקרנתם של סרטי קולנוע ישראלים בליווי יוצרים בפריפריה הגיאוגרפית והחברתית, לבניית קהלים חדשים לקולנוע הישראלי, והגעה לכל צופה פוטנציאלי בארץ.

האקדמיה משווקת קולנוע ישראלי באשר הוא ללא מגבלה על חופש היצירה, חירות אמנותית או חופש הביטוי, תוך ייצוג מגוון רב-תרבותי של העשייה האמנותית בישראל על כל גווניה ומקורותיה.

קטלוג לקידום הקולנוע הישראלי בחו"ל בשיתוף משרד החוץ, שמגביר בעשרות אחוזים את הפניות וההתעניינות בסרטים ישראלים חדשים להקרנות בחו"ל.

פלטפורמת "שביל הקולנוע הישראלי", המנכיח את העשייה הקולנועית הישראלית גם באתרי טיול ברחבי הארץ – במקומות שבהם צולמו או התרחשו עלילות סרטים שהפכו לחלק מהתרבות המקומית.

 

במרכז פעילות האקדמיה בתחום הטלוויזיה

תחרות וטקס פרסי הטלוויזיה שבו מתחרות דרמות לטלוויזיה, סדרות  דרמטיות, סדרות קומיות, סרטי טלוויזיה ומיני סדרות, סדרות תעודה, תכניות אקטואליה וחדשות, תכניות בידור, תכניות אירוח, תכניות מציאות, תכניות תרבות ופנאי ותכניות ילדים.

האקדמיה מקיימת בנוסף ערב גאלה שחוגג את הכישרונות שמאחורי היצירה טלוויזיונית בישראל. במסגרת הטקס מחולקים פרסי הוקרה לאנשי טלוויזיה מכל תחומי העשייה בארץ.

קטלוג לקידום הטלוויזיה הישראלית בחו"ל שמרכז את כל הסדרות והתכניות המתחרות בתחרות הטלוויזיה.

 

 

 

{! !}